Úvod » Domy » Technologie


Technologie

logo Nilan 

Aktuální nabídka produktů NILAN na www.nilan.cz

Vytápění, ohřev vody, větrání

Protože jsme společností zabývající se úsporami energií, známe z praxe dobře nedostatky při zateplování domů a chyby při volbách otopných systémů - ať už z hlediska následných finančních ztrát, provozních problémů nebo i zdravotních obtíží.

Termovizní měření, která provádíme, často ukazují na chyby při zateplování staveb, tepelné mosty a následné problémy nejen s únikem tepla, ale i kondenzací vlhkosti a vznikem plísní.

Odborné znalosti a již zmíněné zkušenosti nám umožňují vybrat pro naše zákazníky optimální zařízení, které jim umožní v jejich domě či bytě teplem neplýtvat, přitom dýchat stále čerstvý vzduch a zároveň velmi efektivně ohřívat teplou vodu. Často se setkáváme se skutečností, že jsou řešeny budoucí náklady na vytápění, ale je zcela podceněna spotřeba energie na ohřev teplé užitkové vody, která ale většinou spotřebu energie na vytápění  několikanásobně předčí.

Z výše uvedených důvodů doporučujeme vybavit rodinné domy větracími a rekuperačními jednotkami dánské společnosti Nilan, protože podporují koncepci úsporného ale příjemného bydlení.

Podrobněji

Prohlédněte si volné pozemky

[Přeskočit navigaci]

Výhody pro Vás

výhled do zeleně
aktivní i pasivní odpočinek
komfortní bydlení
úsporný provoz domu
výhodná poloha
rychlá doprava