Úvod » O projektu » Podrobněji o projektu


Podrobněji o projektu

Ejpovice

V obci Ejpovice, která se nachází v těsné blískosti Plzně, pokračujeme druhou etapou výstavby. Vzhledem ke krásnému okolnímu prostředí, s výhledem na lesy a s nedalekým jezerem se ukázalo toto umístění výborné pro možnost aktivního i pasivního odpočinku, kterou bude nabízet svým novým obyvatelům.

Snadný a rychlý dojezd do Plzně (včetně středu města) a velmi dobrá dostupnost dálnice je zase velkou devizou pro všechny, kteří chtějí mít dům v zeleni, ale nechtějí se složitě denně přepravovat za prací, povinnostmi a zábavou. Možnost využití školky a školy v místě bydliště, možnost nákupu v Ejpovicích s alternativou nedalekých velkých obchodních center ale i nabídka ostatní občanské vybavenosti včetně blízké nemocnice představují podmínky pro spokojené bydlení dětí i dospělých.

 Potřebujete pomoci?

 Pokud by Vám pomohlo naše poradenství,  týkající se výběru, koncepce či technologií domu, jsme Vám k dispozici. 

Pokud nemáte ještě vyhlédnutou realizační firmu, máme pro Vás typy na opravdu kvalitní dodavatele rodinného domu. Jestliže Vás jejich nabídka osloví, jste jen krůček od vysněného bydlení. 


Renomovaní výrobci staveb 

V rámci realizace našeho záměru jsme se rozhodli oslovit renomované dodavatele, kteří jsou z našeho pohledu zárukou kvality dodaného domu. Všechny vybrané společnosti působí na trhu dostatečně dlouho a jejich kvalita je lety ověřená. Zkušenosti z velkého množství realizovaných staveb dokázaly využít k optimalizaci užitých materiálů, technologických postupů i ke zdokonalení staveb jako celku. Společnosti disponují kvalifikovanými zaměstnanci ve výrobě i v oblasti montáže a vyškolenými a vstřícnými obchodními zástupci, kteří Vám budou k dispozici.

Vytápění, ohřev vody, větrání

Protože jsme společnost zabývající se úsporami energií, známe z praxe dobře nedostatky při zateplování domů a chyby při volbách otopných systémů - ať už z hlediska následných finančních ztrát, provozních problémů nebo i zdravotních obtíží.

Termovizní měření, která provádíme, často ukazují na chyby při zateplování staveb, tepelné mosty a následné problémy nejen s únikem tepla, ale i kondenzací vlhkosti a vznikem plísní.

Odborné znalosti a již zmíněné zkušenosti nám umožňují vybrat pro naše zákazníky optimální zařízení, které jim umožní v jejich domě či bytě teplem neplýtvat, přitom dýchat stále čerstvý vzduch a zároveň velmi efektivně ohřívat teplou vodu. Často se setkáváme se skutečností, že jsou řešeny budoucí náklady na vytápění, ale je zcela podceněna spotřeba energie na ohřev teplé užitkové vody, která ale většinou spotřebu energie na vytápění  několikanásobně předčí.

Z výše uvedených důvodů doporučujeme vybavit všechny domy větracími a rekuperačními jednotkami dánské společnosti Nilan, protože zapadají do naší koncepce úsporného ale příjemného bydlení.

Více o technologii

Prohlédněte si volné pozemky

[Přeskočit navigaci]

Výhody pro Vás

výhled do zeleně
aktivní i pasivní odpočinek
komfortní bydlení
úsporný provoz domu
výhodná poloha
rychlá doprava